Close

Audiobooki – a więc, książki która ktoś czyta dostępne wewnątrz sieci internetowej

Czym dokładnie bywają audiobooki i gdzie istnieje możliwość je kupić? Jak dużo one mogą kosztować? Na jakich zasadach polega ich unikatowość? Odpowiemy na te pytania posługując się przykładzikiem autorstwa Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem „Boży Bojownicy”.
Przeciwko pozorom, wewnątrz ostatnich latkach wzrosła ochota ludzi na czytanie – może nieznacznie, jednakże odnotowano rozrost sprzedaży książeczek zarówno z papieru, jak również wersji elektronicznych a więc ebooków.

Nas jednakże dzisiejszego dnia interesują Audiobooki, które to są idealną opcją dla tych, którzy to nie posiadają alternatywy aby czytać (na przykład niewidomi), albo po prostu nie posiadają na to nazbyt wiele czasu. Przybliżymy państwu jak wygląda sprawka z audiobookami, patrząc z podstawy tytułu napisanego przez Andrzeja Sapkowskiego.
wydarzenie kulturalne

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Boży bojownicy audiobook jest to pojedynczy z topowych ebooków na polskim rynku.

Ten proponowany serwis www (http://www.hamsterpolska.pl/), który ma dane na opisywany temat, jest nieprawdopodobnie genialny, lecz masz możliwość poznać odmienne wiadomości w tym temacie, klikając tutaj.

Trwa konkretnie 23 godzinki i 31 minutek, odczytywany przez gwiazdy, takie jak dla przykładu: Krzysztof Gosztyła, który to gra Narratora, Anna Dereszowska jako Nikoletta (Jutta), czy Adam Ferency jako Prokop Goły, nie napomykając już o roli Mariana Opanii jako Joszt Dun zwanego Telesmą. W sumie w calutkim audiobooku jest około trzydziestu pięciu nazwisk znanych oraz słabiej znanych aktorów, którzy to według opinii odwalili kawałek dobrej robótki, podkładając głosiki bohaterom.

Ogólnie cena za ów audiobook wynosi w obszarze sześćdziesięciu pięciu złotych, jednak innego rodzaju audiobooki mamy możliwość trafić taniej, lub też drożej. Na rynku polskim na konkretny moment nie powstało aż tak wiele audiobooków, jednakże calutki czas liczebność tytułów się rozrasta, rozciągając na różne gatunki – od fantasy po romans.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.