Close

Dostęp do najlepszej muzy jest niemal nieograniczony

Zapewne wszyscy miłośnicy muzyki są bardzo wyczuleni nie tylko na dźwięki, ale naturalnie również na zwykły obraz. Czyli jeśli ktoś na ten przykład uwielbia Ich Troje czy Toma Waitsa, pragnie również obejrzeć sobie jakiś koncert – najkorzystniej taki na żywo, lecz ciężko nie zauważyć, że najczęściej tego typu opcja niestety nie istnieje.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Świetnie, iż dosyć łatwo o to by choćby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały przez nas bezproblemowo obejrzane. Chociażby z tego powodu, że od prawie 10 lat funkcjonuje w Internecie Youtube, obecnie to usługa w koszyku wyszukiwarki Google…

Sympatycznie, że najzupełniej darmowo melomani mają możliwość popatrzeć na metal koncerty na dvd/blu-ray, itp (słuchaj muzyki w najlepszej jakości: koncerty operowe i klasyczne dvd/blu-ray). To fajnie, że w wielu przypadkach najzwyklejszy meloman nareszcie ma okazję wczuć się w niesamowity klimat zamierzchłych lat. Wiadomo: i tak wielce trudno poczuć aż tak niesamowity klimat jak na miejscu, lecz trzeba polubić to co się ma, innego rozwiązania w sumie nie ma. Trudno tak naprawdę myśleć, iż na tym świecie jest jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby świetnie gdybyśmy każdego tygodnia jeździli na koncerty, ale to raczej nierealne.

Youtube to interesujący serwis internetowy, wspaniała biblioteka różnego rodzaju utworów, perełek o których pewnie nie słyszeliśmy, ale bądź co bądź blues albo muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to dużo bardziej wskazana opcja. Doceniajmy takową, a zapewne jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane narządy słuchu i wzroku, w żadnym razie nie będziemy żałowali zrobionego zakupu (przeżyj to po raz kolejny!: kabaret kabaret kałamasz i musical koncerty na dvd/blu-ray). A to pewnie jasne, że DVD albo Blu-Ray są tymi formatami, które gwarantują o wiele większe wrażenia, to oczywiste. Doceńmy głębsze wrażenia, ponieważ dają one wiele.

No wiadomo, jest mała wada: produkty typu kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray w zasadzie do za bardzo korzystnych niewątpliwie nie należą. Nie może dziwić w takim razie piractwo w Polsce, które cechuje się na bardzo dużym poziomie. Jeżeli coś kosztuje za dużo, ci ludzie, którzy są trochę bardziej uświadomieni, lecz niestety nie są bogaci, najzwyczajniej w świecie muszą oglądać się za nieetycznymi rozwiązaniami. Jednakowoż szukającym DVD i Blu-Ray trzeba zalecić chociażby zajrzenie na aukcje, to godne zainteresowania.

© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.