Close

Gry planszowe z całą pewnością spodobają się też Tobie, wypróbuj na początek jedną z kultowych gier

Gry planszowe cieszą się zdecydowanie większą popularnością. Jeśli jeszcze niedawno wydawało Ci się, iż rozpoczniesz w nie grać ponownie dopiero, gdy Twoje maleństwo dorośnie to już dzisiaj wiesz, iż byłeś w gigantycznym błędzie.

impreza firmowa

Autor: vdrg dansschool
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim roku gry planszowe stały się prawdziwym szlagierem! Grają w nie ludzie młodzi, dorośli, a niekiedy staruszkowie. Nie są one trudno dostępne, gdyż sporą część dostępnych tytułów wyszukamy w specjalistycznych sklepach stacjonarnych i w sklepach w internecie. Na początek niezaprzeczalnie będziesz miał spory kłopot z doborem tytułu, w związku z tym teraz polecimy Ci trzy szczególne gry. Pierwszą z nich są Osadnicy z Catanu, gra jaka podbiła serca wielu osób już dwadzieścia lat temu. Dziś wydana w naszym kraju jest nowiutka edycja z plastikowymi częściami.

Jeżeli ten tekst Cię zaciekawił, to też ta optymalna strona (http://hbgdansk.pl/) będzie dla Ciebie równie interesująca zatem kliknij na nią.

Istotne informacje o grze to to, że jest to gra ekonomiczna, w jakiej każdy z graczy wcieli się w któregoś z osadników. Zadaniem gracza jest zdobycie 10 punktów, poprzez budowanie dróg, osiedli oraz przez wylosowanych kart. Kolejną doskonałą grą jest gra Wsiąść do pociągu, która opiera się na budowaniu dróg , a także tuneli. Jest to nadzwyczajnie banalna i przyjemna gra, a poznanie zasad naprawdę nie jest trudne. Ostatnią planszówka, jaką dzisiaj polecamy jest Cywilizacja Poprzez Wieki, jaka bazuje w szczególności na strategii.

Powinno się wspomnieć, iż została ona utworzona w oparciu gry komputerowej, dlatego że może ktoś będzie ją z tego kojarzył.
Na początek przetestuj jedną z wyżej wyszczególnionych gier, a już za niedługo będziesz pragnął sięgnąć po kolejny tytuł.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.