Close

Jak można dosyć prędko kupić sobie np. jacht?

Kupno samochodu nie przedstawia obecnie specjalnego kłopotu. Niestety jego stan techniczny to absolutnie inna kwestia. Dlatego też znacznie korzystniejszym rozwiązaniem byłby zakup nowego albo choćby przykładowo trzyletniego pojazdu.

Te jednak warte są już o wiele więcej niż parę albo kilkanaście tysięcy zł. Często zatem zdarza nam się korzystać z pomocy kredytu bankowego. Przykładowo godny zainteresowania jest kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas, jaki wyróżnia się tym, że proponuje raty o stałej wysokości przez całkowity okres kredytowania, jakiego długość jest uzależniona od wyników wykonanej przez bank oceny zdolności finansowej klienta (maksymalnie 10 lat). Taki kredyt jest udzielany zarówno na samochody nowe, oraz używane. Cena kredytu może wynieść aż pół miliona złotych. Inny ważny dla odbiorcy i samego banku czynnik to oprocentowanie kredytu. Równa się ono 4,49% (RRSO 11,00%). Należałoby wspomnieć, że tego typu kredyt nie musi zostać przeznaczony wyłącznie na auta, ale na pojazdy w dużym takiego wyrazy zrozumieniu. Kredytowane mogłyby być zatem również pojazdy dostawcze, quady czy też jachty.
berlin

Źródło: www.orlicatravel.pl

Tak duża oferta przedmiotów, które mogą być kupione przy wykorzystaniu takiego kredytu żąda dużej dostępności miejsc jego sprzedaży. Tego typu kredyt samochodowy BGŻ BNP Paribas jest więc proponowany we wszelkich filiach banku, w wielu komisach oraz u dealerów samochodowych.

Kredyt ten jest proponowany osobom, które mają pełną zdolność do tak zwanych czynności prawnych oraz osiągają stały dochód z tytułu umowy o pracę, renty czy działalności rolniczej.

Odkryj bardziej opisywaną problematykę i zweryfikuj treść. Są tam analogiczne posty, zatem zapewne odnajdziesz dla siebie coś zajmującego!

Należałoby wspomnieć, że o taki kredyt można by zacząć się starać nawet przez internet.

© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.