Close

Możemy być zaskoczeni planszówkami

Mogłoby się zdawać, iż jeżeli komputery oraz laptopy tak mocno zawładnęły naszym życiem, iż ciężko nam się bez nich obejść, to gry planszowe odeszły do lamusa, a ich miejsce przejęły jedynie i wyłącznie gry komputerowe. Prawda mimo wszystko jest taka, że wciąż gry planszowe mają spore rzesze zwolenników, szczególnie, że pozwalają grać znaczniejszej wielości ludzi w tym konkretnym czasie, a więc ma szanse w nie zagrać cała familia, dzięki czemu mocniej się ona ze sobą zżywa.

Uczymy dzieci jak obracać pieniędzmi

Kiedy pragniemy nauczyć nasze pociechy dysponowania kapitałem, przyjmowania ryzyka inwestycyjnego, przewidywania co oraz ile możemy utracić w przypadku choroby, to bez wątpienia fantastycznie nam w tym wszystkim dopomoże gra Alexander Biznes po polsku czytaj więcej.

Jeżeli zaciekawił Cię prezentowany artykuł, to super, ponieważ ten opublikowany poniżej (www.metalfurnitura.pl/) również ma podobne informacje – nie wahaj się, tylko zobacz go.

Wspiera się ona na świecie kapitału, ale jednocześnie jest tak napisana, iż tak jak w prawdziwym świecie, tak i tu los graczy w sporej mierze zależy od ślepego losu, a więc od tego czy ktoś zachoruje, ulegnie wypadkowi, czy może będzie się radował znacznym zdrowiem. Natomiast gra Eurobusiness (Eurobiznes >> gry wszech czasów: eurobiznes),jest bardzo zbliżona do gry Monopoly, bo odsprzedajemy oraz kupujemy nieruchomości, a trzeba to robić w tak przemyślany sposób, by przy okazji mieć możliwość jak najwięcej na tym wszystkim zarabiać.

Gry planszowe również mają dodatki

monopoly gra

Autor: William Warby
Źródło: http://www.flickr.com

Wydawałoby się, że gra planszowa jest niezmienna oraz niczego kolejnego nie można tam wprowadzić. Prawda mimo wszystko jest taka, że mają one również swoje dodatki, które w każdej chwili mamy możliwość nabyć, a gra Carcassonne edycja zimowa, pokazuje nam, iż ukazują się także sezonowe dodatki. Co fantastyczne, to wyżej przedstawiona gra nie ma stałej planszy, tylko jest ona tworzona za pomocą kwadratowych płytek, nie mniej ma okazję do niej zasiąść cała familia oraz jednocześnie wspaniale się zabawić, podczas takiego spędzania wolnego czasu.

Dajmy im się zaskoczyć

Jeżeli jesteśmy z tych, którzy stwierdzają, iż gry planszowe są nieciekawe oraz nie należy sobie nimi zaprzątać myśli, to bez wątpienia należy podarować możliwość takim grom oraz sprawdzić, jak bardzo różnią się one od tych propozycji, z jakimi spotykaliśmy się jeszcze kilkanaście lat temu. A kto wie, może tak nam wpadną one do gustu, iż na bardzo długi czas zapomnimy o tych grach komputerowych?
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.