Close

Namiętność do muzyki przejawia się w różny sposób. Niektórzy demonstrują ją strojem, inni inwestują w niesamowity sprzęt.

Melomani żyją między nami. Dla wielu osób muzyka jest największą namiętnością, sposobem na życie i źródłem niezwykłych wrażeń. Młodsi entuzjaści muzyki najczęściej akcentują swoje uwielbienie dla konkretnych gatunków poprzez ciuchy i noszenie charakterystycznych gadżetów.

Auto

Autor: Blowing Puffer Fish
Źródło: http://www.flickr.com

witryna sklepowa

Autor: Viktor & Rolf
Źródło: Viktor & Rolf
Z pewnością każdy z nas miał kiedyś okazję zobaczyć wielbicieli metalu, rocka czy punka ubranych w typowe dla nich rzeczy: obszerne czarne koszulki z nadrukowanymi nazwami zespołów lub obrazami zdobiącymi okładki ich płyt, dżinsowe spodnie, flanelowe koszule i nabite ćwiekami kurtki. W młodości często widywaliśmy na koszulkach przyjaciół napis Nirvana, logo Metalliki, okładkę płyty Pink Floyd More czy symbol Iron Maiden – nirvana logo.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, to sprawdź szczegóły, które także są na ten temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Rzeczą, która również należała do standardowego ekwipunku amatorów cięższego brzmienia był tzw. plecak kostka. Ten zielonkawy, płócienny, kwadratowy worek mówił wiele o upodobaniach muzycznych swojego właściciela, który zaraz po zakupie musiał ozdobić go naszywkami z nazwami ulubionych zespołów. Rzeczą, bez której wizerunek fana metalu znacznie by ucierpiał, były także glany, czyli wysokie sznurowane buty, doskonale sprawdzające się w czasie koncertów. Chociaż przeważająca większość miłośników wspomnianych gatunków muzyki szybko wyrosła z tego niezbyt praktycznego sposobu ubierania, ich uwielbienie do mocniejszych kompozycji pozostało. Wielu z nich stać teraz na zakup lepszego sprzętu do słuchania ukochanych płyt z przeszłości. Odtwarzaczem, który robi niezwykłą furorę wśród melomanów jest Numark XDX 400.

Urządzenie to pozwala na odtwarzanie muzyki z płyt CD i nośników USB. Numark XDX 400 posiada system Anti-Shock, który sprawia, że jakiekolwiek wstrząsy nie oddziałują na jakość dźwięków –
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.