Close

O czym każdy biznesmen pomyśleć powinien, czyli wskazówki na koniec roku

Dopełnia się rok kalendarzowy, co znamionuje, że pewne etapy domykamy i podsumowujemy, ale inne dopiero otwieramy i obracamy w myślach. Jeżeli zarządzamy firmę, jest to okres komponowania strategii na nowy rok.

pozyskiwanie dotacji unijnych

Autor: Ascom Vpr
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zastanawiamy się nad zarejestrowaniem działalności gospodarczej, patrzymy za opłacalnymi rozstrzygnięciami.
Wskazane jest szczególnie wziąć pod uwagę dofinansowania unijne na inwestycje.

Szukasz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa dzisiejsze oferty pracy z pewnością Cię zainteresuje, ponieważ są na niej dużo niezwykle ciekawych informacji.

O ile mamy zamiar rozwijać swoją istniejącą jednostkę czy też stworzyć działalność potrzebującą sporych nakładów i środków trwałych, to skorzystanie z tej opcji wydaje się ewidentne. Pula środków unijnych jest ciągle otwarta. Do 2020 roku, kiedy upływa ważność ostatniej transzy wsparcia z Unii, mamy do wykorzystania jeszcze dziesiątki mld zł. Wyjątkową estymą cieszą się we wszelakich instytucjach UE dotacje na innowacje. Warto więc pogłowić się nad oryginalnym biznesplanem albo poważyć się na lokatę w nowe technologie, może nawet takowe dotychczas w Polsce niespotykane. Tego typu patenty mają największe szanse na znalezienie uwagi u rozważających nasz podanie.

A pozyskiwanie dotacji unijnych nie jest już trudnym mechanizmem. Jeśli lękamy się procedury lub nie czujemy się pewni w zawiłościach prawa, możemy skorzystać z wsparcia spółek zajmujących się tym na stałe.

Konsultant takiej korporacji pomoże nam stworzyć podanie o grant, wskaże, jakie papiery winniśmy przedstawić, i skieruje nas w stosowne miejsca, do należytych urzędów czy instytucji. Dzięki takiemu wsparciu pozyskanie dotacji z UE będzie dla nas po prostu dodatkowym wartościowym przeżyciem, a nie drogą przez mękę.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.