Close

Rozliczenie PIT 2016 / 2017

Deklaracja PIT 37 nie będzie dla Ciebie, jeżeli kalkulujesz pozarolniczą działalność gospodarczą ewentualnie działy specjalne produkcji rolnej. W nich sam bowiem będziesz odpowiedzialny za rozrachunek jak też zapłatę należnego podatku dochodowego.
Gdy uzyskujesz dochody opodatkowane wedle skali zarówno za pośrednictwem płatnika (dla przykładu umowa o pracę), jak też bez pośrednictwa płatnika (dla przykładu sprzedajesz prywatnie umeblowanie na serwisie aukcyjnym), to nie wybierzesz owej deklaracji.

Znak towarowy w naszej ojczyźnie

Znak towarowy daje możność prędkiej identyfikacji danego produktu lub usługi jako pochodzącego od konkretnego biznesmena.
Jest to wszelkie oznaczenie, które możesz zaprezentować w graficzny sposób, jeżeli owo oznakowanie służy odróżnianiu od siebie towarów oraz usług wywodzących się od przeróżnych biznesmenów.

Homologacja – a więc, kolejny tekścik pochodzący z cyklu: „Czym dokładnie to jest?” oraz „Z czym to się zjada?”

Co to dokładnie jest homologacja? Co się dzieje, gdy wspomnianej homologacji nie posiadamy? Co podlega tak zwanej „homologacji cząstkowej”? Czy każdy może otrzymać homologację i jaka osoba o tej rzeczy decyduje? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo bez najbardziej małego problemiku znajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietoniku!
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.