Close

Prowadzisz mnóstwo spotkań czy konferencji? Zacznij współpracować z drukarnią cyfrową!

W dzisiejszych czasach praktycznie w każdej firmie niemal każdego dnia produkuje się nieskończone ilości papierów. Nie inaczej z pewnością jest także i w Twojej firmie – a jeżeli zajmujesz się na przykład organizacją szkoleń, wówczas niewątpliwie wydajesz krocie na drukowanie wszystkich niezbędnych materiałów. Sprawdź teraz, czy i w jaki konkretnie sposób możesz zaoszczędzić na drukowaniu różnego rodzaju materiałów szkoleniowych.

Negocjuj umowę z drukarnią
drukarnia

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli do tej pory drukowałaś materiały na firmowej drukarce, bez wątpliwości nie był to dobry pomysł. Materiały szkoleniowe zwykle drukuje się w naprawdę ogromnej liczbie egzemplarzy, zatem bez wątpienia lepszym miejscem do tego będzie zwyczajnie drukarnia – dodatkowe info. W współczesnych czasach druk cyfrowy kosztuje naprawdę niedużo, a jeżeli dodatkowo złożysz spore zamówienie na drukowanie – (sprawdź jak wygląda drukowanie na tkaninie) wielkiej ilości materiałów, wtedy oczywiście będziesz mógł negocjować jakąś zniżkę.

Jak konkretnie się do tego wziąć?
sąd

Autor: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com
Na początek musisz przygotować wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe. Jeżeli za jednym zamachem wydrukujesz wszelkie materiały na kolejne szkolenia, wówczas z pewnością druk cyfrowy nie będzie kosztował Cię dużo, zobacz . Lepiej jest niewątpliwie drukować na przykład raz na ćwierć roku wszystkie potrzebne materiały na zapas niż drukować ich po kawałku. Każda drukarnia zdecydowanie doceni takie duże zamówienie.
Porównaj oferty!

Zanim zawrzesz umowę z daną drukarnią, porozmawiaj także z właścicielami innych. To zdecydowanie pozwoli Ci wynegocjować najlepszą cenę.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.