Przystanek Woodstock jako przedstawienia, ale również cykl przedsięwzięć

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Dzieje największego polskiego festiwalu liczy już przeszło 20 lat. Realizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, jaka owym letnim koncertem chce podziękować wszelkim ochotnikom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe przedsięwzięcia.

Przystanek Woodstock to nie jedynie przedstawienia, lecz także seria akcji towarzyszących, warsztaty, spotkania z ludźmi kultury, polityki, mediów, oraz dużo innych. Osoby, które przybywają na festiwal, cenią sobie niepowtarzalny klimat przedsięwzięcia. Ciężko o drugie takie wydarzenie w całej Europie. Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt kapel z Polski i świata. Od kilkunastu lat Fundacja tworzy przesłuchanie chętnych grup, jakie pragną przedstawić się przed ogromną widownią.

Ubezpieczenie owej imprezy oparte jest o Pokojowy Patrol, to znaczy grupę wolontariuszy, profesjonalną ochronę, także policję, jaka zajmuje się przypadkami łamania prawa. Przystanek Woodstock to najbezpieczniejsza impreza (polecam) masowa w Kraju. Sporo przeróżnych ludzi spotka się ze sobą, mieszka w jednym miejscu, razem się bawi- (poznaj szczegóły). Co roku Policja zatwierdza, że przy tak dużej widowni dziwem jest tak niewielka ilość zgłoszeń dotyczących agresji.

Teczka na ramię

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com
By pojechać na taki festiwal, koniecznie trzeba się w coś spakować. Torby podróżne powinny być przede wszystkim lekkie, pojemne, ale trwałe. Nawet względnie tania torba jest w stanie być dobra pod zastrzeżeniem, że będzie skonstruowana z porządnych tworzyw. Malutkie walizki sprawdzą się jako podręczny bagaż, jaki wolno zabrać ze sobą wszędzie. Średnie i wielkie walizki to rozstrzygnięcie odpowiednie na dłuższe wyjazdy. Wskazane jest, aby w środku znajdowały się poboczne kieszonki zapinane na zamek błyskawiczny, jakie pomieszczą drobne przedmioty. Nadzwyczaj przydatną opcją jest opcja przekształcenia drobnej walizki na plecak – www.plecaki.com.pl/pl/c/Plecaki-na-kolkach/18 – za pomocą zewnętrznych szelek. Współczesne walizki są coraz to lżejsze i bardziej odporne na uszkodzenia dzięki używaniu zaawansowanych technologicznie towarów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem . Rozpiętość cenowa osiągalnych na rynku walizek jest nadzwyczaj obszerna.