Close

W kilku sektorach przemysłu istni bywają ludzie, ale w produkcji ich zaangażowanie jest bezcenne

Komputeryzacja produkcji jest niesamowicie ważna, ale bez mądrych osób na ważnych stanowiskach całość może rozlecieć się, jak domek z kart.
Obecny wiek jest okresem, gdy możemy zaobserwować wielki progres w zastępowaniu ludzi przez automaty w produkcji.

dyrektor produkcji

Autor: renatomitra
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzi o to, aby było sprawniej i bez pomyłek. Jednak maszyny nie mogą być kreatywne i nie mają możliwości stworzyć planu działania na kolejny rok na podstawie badań rynku. Tego typu zagadnienia są przeznaczone, na razie, jedynie dla ludzi. Przykładowo dyrektor produkcji ma bardzo istotną pracę i stawia się przed nim masę wyzwań.

Zachęcamy Cię, abyś wszedł na łącze (http://www.lubin-adwokat.pl/kancelaria). Tam odkryjesz inne bardzo intrygujące informacje na pokrewny temat do tego, który widnieje na tej stronie.

Na podstawie różnych raportów powinien prognozować oraz robić plany na najbliższe miesiące albo lata. Zarządza prócz tego dużym zespołem pracowników. Powinien być zatem dobry w zarządzaniu grupą, musi zachęcać do pracy, a czasami nawet być arbitrem. Rzecz jasna musi także ściśle współdziałać z działem handlowym, ponieważ ktoś musi spieniężyć to, co było wytworzone. Bez tego spółka nie ma najmniejszych szans na przetrwanie. Aby starać się o to stanowisko zazwyczaj należy mieć wykształcenie wyższe techniczne (przykładowo specjalność automatyka czy technologia produkcji) oraz bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim. Zapewne dyrektor będzie także sporo podróżował.

W jego cechach charakteru muszą wyróżniać się samodzielność, sumienność i otwartość na nowe rozwiązania, ale także umiejętność błyskawicznego reagowania na niespodziewane sytuacje i bardzo dobra organizacja pracy.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.