Close

Co odróżnia kredyt Na Start od produktów finansowych oferowanych przez konkurencyjne instytucje finansowe?

Jeśli jesteś nowym właścicielem firmy oraz poszukujesz funduszy, aby urzeczywistnić swoje idee, to zapewne spotykasz się ciągle z kolejnymi problemami. Banki nie zamierzają udzielać kredytów tego typu nowym biznesmenom jak Ty.

programy lojalnościowe bonusclub
Na szczęście funkcjonuje pewne wyjście, dzięki jakiemu mógłbyś rozpocząć nowe inwestycje.
Jeśli interesuje Cię taki kredyt Na Start Idea Bank posiada dla Ciebie świetną propozycję. Taki produkt był przygotowany dla właścicieli firm, jakie nie posiadają jeszcze znacznego stażu na rynku. W jej ramach można by otrzymać nawet do 350 000 złotych (a jest to kilkakrotnie więcej niż w innych bankach), jakie można oddać nawet w ciągu 10 lat. Jednak to, co tego typu nowym przedsiębiorcom może spodobać się najbardziej, to wyjątkowa oferta w formie opłacania przez bank wszystkich składek do ZUS przez pełny rok. Dzięki takiej ofercie spółki, które dopiero wchodzą na rynek, mogą skoncentrować się na rozbudowywaniu swojej struktury.
To samo mają możliwość robić mikro przedsiębiorcy, którzy wymagają dodatkowych środków finansowych na rozwój swojej firmy. Najistotniejszym czynnikiem, który może decydować o pozytywnej decyzji kredytowej (przez wzgląd na brak wymogu o posiadaniu doświadczenia na rynku) jest skuteczny biznesplan, posiadający konkretny projekt rozwoju spółki.

Czy poszukujesz na stronie pożyczka pod zastaw czegoś wyjątkowo ciekawego? Zachęcamy w takim razie do nowego wpisu. Trzeba tylko wejść w poniższy link.

Poza tym przez wzgląd na duże ryzyko kredytowe, Idea Bank wymaga zabezpieczenia w formie hipoteki na nieruchomość. Wysokość oprocentowania i pozostałych kosztów dotyczących kredytu jest ustalana osobno z każdym interesantem.

Podstawą do określenia kluczowych parametrów kredytowych jest przede wszystkim rodzaj oraz wielkość zabezpieczenia kredytu, jakość biznesplanu (w przypadku spółek dopiero rozpoczynających działalność przemysłową, biznesplan odgrywa szczególną rolę).
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.