Close

Gry wideo – rekomendujemy najbardziej oczekiwane premiery

Wielu dorosłych prezentuje błędne wyobrażenia nt rozrywki elektronicznej. Gry komputerowe łączą się im w głowach z krwią oraz obscenicznością. Obarczać winą tutaj trzeba ignoranckie media, które uwielbiają gonić za tanią sensacją i rozmaite kwestie analizować po łebkach.

battlefield
Warto to powiedzieć wprost – gry pecetowe nie powodują, że ludzie kupują broń i zaczynają mordować. Jest całkowicie na odwrót. Regularnie granie na PC umie z powodzeniem odprężyć nawet nerwowego osobnika.

Najbardziej winne w mówieniu o grach komputerowych jest generalizowanie. Zazwyczaj jedna gra z dużym poziomem przemocy i seksu może sprawić, że wszelkie inne pozycje opisywane są jako największe zło naszego świata. Należy jednak pamiętać, że każdego roku do sklepów trafiają setki gier na komputery osobiste i konsole. Możemy wyodrębnić przynajmniej 10 totalnie różnych rodzajów produkcji. Są więc znane shootery, które często mają w sobie sporą porcję przemocy. Jednak to wyłącznie pewien odsetek wszystkich sprzedawanych gier. Są wszakże gry strategiczne, w których zadanie gracza jest budowanie cywilizacji od zarania dziejów. Są też gry Role Playing Games, mające często dojrzalszą warstwę fabularną od wielu dzieł literackich.

Na zakończenie trzeba powiedzieć jeszcze garść słów o przyszłych wydarzeniach w świecie zabawy komputerowej. Wielu graczy z całej kuli ziemskiej na pewno czeka na wejście do sklepów nowej odsłony słynnej serii Assassins Creed na PC. Ta część będzie miała numerek 4. Jej akcja ma być osadzona w pirackich klimatach. Inną spektakularną premierą w branży growej będzie Battlefield 4 na komputery PC.

Uwaga! Mamy dla Ciebie kolejny wpis – a tam kompleksowa analiza (https://krainazabawek24.pl/category/zabawki-dla-chlopca-marvel) na powyższy temat. Sprawdź obowiązkowo i życzymy miłej lektury.

Trzecia część tej serii ciągle szczyci się olbrzymią popularnością wśród fanów rozgrywki przez sieć. Wszystkie wiadomości, jakie udostępnili twórcy do tej pory, pokazują, że Battlefield 4 na PC będzie charakteryzował się rewelacyjną grafiką i gigantyczną grywalnością.

© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.