Close

Interesujące gadżety i zalecenia techniczne dla niewymagającego posiadacza notebooka

Przeciętny posiadacz PC-ta nie ma szczególnych kryteriów dotyczących sprzętu. Zwykle stanowi on dla niego podstawowe narzędzie do korzystania z Internetu, komunikowania się czy relaksu. Sporą popularnością cieszą się ostatnimi czasy komputery przenośne. Są wyjątkowo mobilne, można je bezproblemowo wziąć ze sobą w podróż, więc spokojnie zaspokoją prawie każdą osobę.

komputery dla graczy

Autor: david pacey
Źródło: http://www.flickr.com

Marka Intel, specjalnie dla niewymagających konsumentów stworzyła grupę procesorów Intel Celeron. Ich charakterystyczną cechą jest dużo mniejsza, w zestawieniu z procesorami Pentium, ilość pamięci podręcznej. Dzięki temu cena tych układów jest całkiem niska.

Jeżeli tego typu kwestia jest według Ciebie na tyle ważna, że chcesz poznać ją także pod innym kątem, zatem potrzebne Ci analogiczne wiadomości, to więcej znajdziesz w tekście (https://www.seo-dla-ciebie.pl/).

Są one wykorzystywane również do w laptopach. Niektóre osoby może więc zaskoczyć fakt, że Intel Celeron B710, jeśli chodzi o wydajność, to nie ustępuje procesorom Pentium. Różnica pomiędzy nimi jest znikoma, bowiem różnią się tylko częstotliwością taktowania. Jeśli notebook służy nam jedynie do obsługi podstawowych aplikacji biurowych i Internetu, nie należy przepłacać. Czeska marka AVAST Software stworzyła z myślą o przeciętnych użytkownikach niedrogie i sprawdzone oprogramowanie ochronne Avast Internet Security. Chroni ono dobrze notebook przed niebezpiecznymi witrynami internetowymi, jest bardzo dobry w ochronie bankowości online (znacznie więcej znajdziesz na www). Każdy komputer wymaga odpowiedniej ochrony, jednak niekiedy programy antywirusowe potrafią w znacznym stopniu utrudnić jego działanie. Avast Internet Security nie jest obciążeniem dla systemu, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę eksploatacji komputera. Dobry, niedrogi procesor i oprogramowanie antywirusowe, to oczywiście pierwszorzędne sprawy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie komputera. Mnóstwo satysfakcji dostarczy jednak kupno ciekawych gadżetów.

Gustowne naklejki na laptopa sprawią, że design naszego sprzętu stanie się niepowtarzalny. Słuchawki dla graczy są także przydatnymi akcesoriami np. w podróży, gdy chcemy oddać się ukochanej rozrywce nie drażniąc otaczających nas osób wydobywającymi się z naszego notebooka, dźwiękami gry (szeroka oferta słuchawek dla graczy na Ceneo). Są to bardzo funkcjonalne i przydatne drobiazgi, dlatego kiedy myślimy o upominku dla znajomego posiadającego laptopa, trzeba brać pod uwagę właśnie naklejki na laptopa bądź słuchawki dla graczy.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.