Close

Jeśli interesują nas nowe produkty finansowe gwarantujące zwiększenie oszczędności, warto chociażby zwrócić uwagę na lokatę happy idea bank

„Oszczędzanie przez wydawanie” to popularne ostatnimi czasy hasło. „Wydawać” możemy nie tylko na bieżąco, ale także poprzez przekazywanie swoich funduszy w depozyt na wyznaczony czas, tak, aby po jego upływie móc liczyć na większy zarobek w postaci zgromadzonych odsetek. Najlepszym tego obrazem jest rzecz jasna lokata bankowa. Jeżeli interesują nas nowe produkty finansowe z tego rodzaju warto między innymi wziąć pod uwagę lokatę happy idea bank.

skarbonka

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Lokata jest bezpiecznym sposobem na pomnażanie pieniędzy, bez w zasadzie żadnego wysiłku z naszej strony. Jedyne co musimy zrobić, to podpisać umowę, chociaż i to nie zawsze jest wymagane, zwłaszcza w czasach internetu, gdzie bardzo często wystarczy uzupełnienie odpowiedniego wniosku i przekazanie środków na podane konto. Nie ulega jednak wątpliwości, że dużo ważniejsze jest, dla standardowego użytkownika produktów bankowych, oprocentowanie lokat. To ono bowiem wpływa najbardziej na wyliczony po jej zakończeniu zysk. Niegdyś oprocentowanie lokat wynosiło do 8 czy nawet 9 punktów procentowych, obecnie, niestety na tak wysoki procent raczej nie ma co liczyć. Standard to z reguły 3 %, choć wspomniana lokata Happy Idea Banku gwarantuje 4 % w skali roku.

Następną istotną kwestią w przypadku lokat jest suma wyjściowa jaką możemy zainwestować. Nie zawsze bowiem możemy przelać dowolną kwotę. Najczęściej banki ustalają minimalny i maksymalny pułap, jeśli chodzi o sumę lokaty. W przypadku wspomnianej lokaty może być to suma od 1000 do 10 000 zł, przekazywana w depozyt na okres 3 miesięcy. Istotne w przypadku tego produktu(polecamy produkcja naklejek) jest także to, że bank umożliwia jej zawarcie bez konieczności wybierania innych produktów bankowych. Nierzadko bowiem, aby można było skorzystać z danej lokaty, klient musi zakładać nowe konto (jeśli nie jest stałym klientem banku) bądź wykupywać inny produkt bankowy.

pieniądze

Autor: Carlos ZGZ
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o omawianą lokatę nie ma takiego wymogu. Jedynym istotnym zastrzeżeniem jest fakt, że jest ona dostępna wyłącznie dla nowych klientów, czyli takich osób, które nie zawierały dotychczas z tym bankiem żadnej umowy. Warto orientować się w nowościach jeśli chodzi o lokaty, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na większy zysk bez praktycznie żadnego ryzyka.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.