Close

Kombinezony są hitem ostatnich pokazów mody – i nie chodzi tu jedynie o strój narciarski

Ten, kto podąża za modą, zadaje sobie sprawę z tego, że w ostatnich latach kombinezony szturmem podbiły wszystkie domy mody od Tokio aż po Paryż.
Kobiety, które lubią modę, pewnie są zaznajomione ze wszystkimi nowinkami.

Biznesmen

Autor: businessforward
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu hitem stał się kombinezon. I rzecz jasna nie chodzi tu o taki, który bierze się na narty lub ogromne mrozy. Chodzi o cudne damskie ubrania, które są po prostu jednoczęściowe – czyli góra i dół są ze sobą zszyte.

Atrakcyjna wiadomość? Jeśli tak sądzisz, dodatkowo wejdź na ten odnośnik – zobaczysz o wiele więcej w ofercie, która odnosi się rozważanej tutaj tematyki.

I na tym wyjaśnieniu w sumie kończy się wspólny mianownik owego ubioru. Potem wszystko zależy już od projektanta. Ogranicza go jedynie jego własna wyobraźnia, gdyż kombinezony mogą mieć różne odcienie, style, ale również mogą być uszyte z wielu materiałów. Można bez trudności wyszukać fasony zimowe oraz letnie. Letnie dla przykładu bywają ze spodenkami i na ramiączkach, a zimowe mogą być z grubego materiału i z długimi rękawami. Rzecz jasna to nie koniec możliwości. Spodnie mogą być wąski lub z rozszerzoną nogawką. Góra natomiast może być dla przykładu z odkrytymi ramionami albo z kapturem. Odcień również zależy od smaku klienta. Można postawić na stonowane pastele albo agresywne barwy. Powinniśmy zastanowić się, czy kombinezon powinien być strojem do pracy czy na spotkanie z koleżankami. Do biura należy postawić na coś eleganckiego – przykładowo z kimonową albo kopertową górą.

Kombinezony są niebywale kobiece, ponieważ podkreślają talię i piękne nogi. Warto chwalić się owymi atutami oraz pięknie je eksponować. Czasy bluz oversize odeszły do lamusa.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.