Close

Sprawunki i zakupy w stolicy Śląska czyli co ciekawego mogą zaoferować dwie najpopularniejsze galerie handlowe w tym mieście.

Katowice od długiego czasu są uznawane za stolicę Śląska, potwierdza to zresztą doskonale współczesny administracyjny układ, w jakim Katowice są stolicą województwa śląskiego. W mieście tym jest ponad 300 tysięcy stałych mieszkańców, kilka razy więcej w okolicznych miejscowościach, trudno się więc dziwić, że w tym regionie w dynamiczny sposób rozwija się nowoczesny handel. Oczywiście podstawę stanowią tutaj wielkie hipermarkety, na obszarze Katowic funkcjonują chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.

Katowice

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo, podobnie jak w innych miejscowościach, jest również różnych dyskontów, no i oczywiście bez przerwy dobrze się mają niewielkie, osiedlowe sklepiki, gdzie warto kupić Hubertus ława rozkładana i podnoszona Aversa Exclusive w ceneolokalnie.pl. Ta część handlu rozwija się bardzo szybko, o ile w roku 2011 działało około 40 marketów, o tyle obecnie jest już ich siedemdziesiąt.

Nie zastanawiaj się- przejdź do serwisu pogotowie kanalizacyjne, aby otrzymać ciekawe fakty na prezentowany w tekście zagadnienie. Czekamy na twą opinię!

Wielu ludzi obawia się, że w pewnej chwili w mieście tym pozostaną jedynie dyskonty i banki, zresztą to zjawisko niepokoi władze, które zastanawiają się, w jaki sposób można zapanować nad tym wszystkim.

Lecz zakupy w Katowicach to nie tylko markety i sklepy, ale również parę sporych galerii handlowych, w których można kupić sprawdź oferty na stronie ceneolokalnie.pl. Bez wątpienia ogromną rolę w lokalnym handlowaniu zaczęła odgrywać Galeria Katowice, sąsiadująca bezpośrednio z dworcem kolejowym. Propozycja tej galerii to pięć poziomów, na jakich działa blisko 250 sklepów większości cenionych i znanych w Polsce marek, restauracje, kawiarnie i bary, a oprócz tego nowoczesne kino, w jakim można wypocząć po wyczerpujących zakupach.

Centrum handlowe

Autor: Robert Linsdell
Źródło: http://www.flickr.com
Galerię zaprojektowano z dużą elegancją i wyczuciem, stanowiąc jeden z ładniejszych obiektów tego typu na Śląsku. Podobnie wielu ludzi ma zdanie o Silesii City Center, funkcjonującej od blisko dziesięciu lat galerii uznawanej za największy obiekt tego typu w rejonie. Liczby nie kłamią, wielkość blisko stu tysięcy metrów kwadratowych i ponad 300 sklepów wrażenie jednak robią. Lecz najlepiej tę galerię wyróżnia oferta marek, swoje sklepy mają w niej bowiem otwarte firmy, jakich raczej się nie zobaczy w centrach handlowych w miejscowościach w najbliższej okolicy.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.