Close

W jakim miejscu można by odnaleźć najmniej kosztowną poradę prawną?

Wszyscy mamy czasem pytanie do prawnika, jednak korzystanie z jego pomocy czasem redukuje się do lakonicznej odpowiedzi, za którą prawnik żąda zapłaty np. 50 czy 100 PLN.

porady

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego też powodu chcąc oszczędzić nie taką małą kwotę, często szukamy pomocy w internecie.
Mamy w tamtym miejscu do dyspozycji wiele serwisów, które oferują poradę specjalistów reprezentujących przeróżne dziedziny prawa. Zależnie od danego portalu, mogą to być porady bezpłatne albo płatne. W tego typu jednak okoliczności są one nieco w większym stopniu tematyczne oraz dokładne. A spraw, z którymi możemy się zgłosić do pracującego w taki sposób prawnika jest bardzo wiele. Dla przykładu mogłyby one tyczyć się prawa cywilnego (alimenty, rozwód), prawa karnego (kradzież rzeczy, pobicia) czy prawa skarbowego (jeśli chcemy mieć pewność, że w naszej spółce kwestie podatkowe są przeprowadzane zgodnie z prawem). Możliwych spraw jest tyle, ilu ludzi, którzy posiadają nieczyste intencje.
Zazwyczaj zapytania dotyczą usiłowania oszustwa poprzez wyłudzenie nienależnych kwot za np. wynajęcie mieszkania. Adwokaci odszkodowania jurendt radom chętnie odpowiedzą też na zapytania dotyczące między innymi podatków, wspólnot mieszkaniowych czy spraw rozwodowych. Chcąc uzyskać poradę mecenasa przez internet, należy przygotować zwięzłe, ale zawierające wszystkie detale pytania. Tylko w takiej sytuacji mecenas będzie mógł udzielić pełnej odpowiedzi.

Okres na jej udzielenie jest przeważnie bardzo szybki oraz wynosi max 24-48 godzin. Poradę można by też otrzymać wykonując telefon do prawnika (Potrzebujesz porady prawnika? Polecam – adwokat od rozwodów żarnowski) na bezpłatną infolinię.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.