Close

Czym jest Six Sigma oraz Lean Manufacturing i co pożądane byłoby wiedzieć o szkoleniach tego typu?

Współcześnie coraz więcej mówi się o tym, by dążyć do towarów jak najlepszej jakości i by pomniejszać ilość produktów wadliwych i mało jakościowych. Jednym z programów, jaki ma na celu poprawę jakości artykułów jest tak zwany program six sigma, jaki pozwala na zredukowanie usług oraz produktów kiepskiej jakości, co jednocześnie skutkuje zwiększeniem zadowolenia u Klientów, oraz także podwyższeniem skuteczności procesów.

Na szkoleniu

Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com
Równie intrygującą strategią jest Lean Manufacturing, który jest ukierunkowany na zwiększanie produktywności, co więcej są to procesy, które posiadają na celu likwidację czynności zbędnych, ich skracanie bądź ułatwianie. Strategia ta prowadzi do obniżenia sumptów, dlatego niewątpliwie wiąże się także ze zwiększeniem zysków dla danego przedsiębiorstwa.

Potrzebna jest Ci rzetelna informacja spod linku (http://www.systemy-pasywne.pl/fotowoltaika-dolnoslaskie/)? To fantastycznie, ponieważ stworzyliśmy dla Ciebie porcję świeżych artykułów. Należy kliknąć w link.

Lean Manufacturing jest procesem równie popularnym jak 6 Sigma, wskutek tego także odbywają się aktualnie różne szkolenia lean manufacturing. W metodzie tej ważką rolę sprawują takie narzędzia poprawy jakości, jak na przykład terminowa produkcja na czas, automatyzacja albo zarządzanie dostawami. Narzędzia te tworzą podstawę metody Lean Manufacturing i również wolno je poznać zapisując się na szkolenia lean.

W czasie szkolenia

Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com

Obie metody tworzą kompleksowy i niezmiernie skuteczny program działania, wobec tego teraz organizowane są szkolenia lean six sigma, jakie mają na celu zdobycie praktycznej wiedzy na temat procesów i ich skuteczności. Jest to połączenie dwóch strategii – Six Sigma oraz Lean Manufacturing i okazuje się, iż połączenie to daje nadzwyczaj sporo fenomenalnych efektów. Szkolenia te są kierowane do licznych grup osób, między innymi dużo korzyści z takich szkoleń odniosą inżynierowe procesów czy też managerowie. Bezsprzecznie tego rodzaju szkoleniami powinna zaciekawić się każda firma, bez względu na to czy jest to niewielka firma albo ogromne przedsiębiorstwo, bowiem szkolenia te znacznie przyczynią się do rozwoju wszelkiej działalności.

© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.