Close

Poszukujesz podarunku dla dziecka? Z pewnością ucieszy się z książek Andrzeja Sapkowskiego

Święta, urodziny i inne okazje to idealny moment, by dać coś swojemu dziecku. Oczywiście nie można go rozpieszczać, lecz raz na jakiś czas można zrobić mu miłą niespodziankę, szczególnie gdy będzie to odpowiednia rzecz. Takim sprawdzonym oraz wartościowym prezentem zawsze są książki, do jakich można wracać raz na pewien czas, gdy są to dobre oraz cenione tytuły. Teraz niezrównanie powszechne pośród młodzieży są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to ceniony autor powieści oraz opowiadań fantastycznych, jaki posiada w swoim dorobku autorskim niejedną rewelacyjną pozycję.

książka do słuchania

Źródło: http://www.flickr.com
Jego książki lubiane są przede wszystkim przez miłośników fantastyki. Jeżeli twoje dziecko (Sale zabaw dla dzieci) do nich należy, na pewno dostrzeżesz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy podarunek. Książki Sapkowskiego są doskonale napisane, historia wciąga, czytelnik z kolei chce poznawać następne losy bohaterów, z którymi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co dowodzi ich popularności nie jedynie w kraju, lecz także na całym świecie – fonopolis.pl. Większość tytułów można również kupić w formie audiobooku, jeżeli twoja pociecha lubi w ten sposób spędzać czas zanim zaśnie bądź w czasie jazdy. Można wybrać na przykład pozycję Boży bojownicy. Audiobook ten jest drugą częścią trylogii. Głos do niego użyczyło około stu dziewięćdziesięciu aktorów, którzy przez 5 miesięcy pracowali nad końcową postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to niezwykły spektakl poruszający wyobraźnię wszystkich słuchaczy. Całkowity czas jego trwania to 24 godz., zatem dobrze jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się historiami ulubionych bohaterów. Audiobooki można znaleźć w wielu sklepach internetowych, jakie dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu sporo czasu.

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli w takim razie poszukujesz właściwego prezentu dla swojego dziecka, książki to za każdym razem doskonały wybór. Być może twoja pociecha będzie chciała zrobić całą biblioteczkę, w której będą wszystkie pozycje scharakteryzowanego autora. Ty także możesz przeczytać tę docenianą trylogię, gdyż przeznaczona jest nie tylko dla nastolatków, ale też dla dorosłych, którzy lubią fantastykę i potrafią się w niej znaleźć.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.