Close

Gdzie warto w tą zimę wyjechać na narty? Opis ciekawych kierunków, które na pewno warte są uwagi

Coraz więcej osób zamierza wyjechać na narty w zimę. Trudno się im dziwić – chcą odpocząć, zrelaksować się, wyrwać się z miasta na chwilę przyjemności oraz rozrywki. Trzeba poza tym podkreślić, że nasze społeczeństwo bogaci się, coraz więcej osób jest w stanie sobie pozwolić na zimowy wyjazd na narty czy deskę nie tylko w nasze polskie góry lecz również poza granicami Polski. Gdzie warto wybrać się w tym roku, jak znaleźć tanie wyjazdy na narty? O tym przede wszystkim dowiecie się z niniejszego artykułu, do którego lektury zapraszamy.

Góry

Autor: glenngould
Źródło: http://www.flickr.com
Na pierwszy ogień weźmy Polskę.

Te ciekawe treści mają swą kontynuację. Chcesz się z nią zapoznać? Więc idź do strony tanie mieszkania Śródmieście Szczecin i tam rozkoszuj się nowymi informacjami.

Tu ciągle rządzi Zakopane i okolice. Ogrom tras narciarskich, góralski folklor, pyszna i charakterystyczna kuchnia oraz spora liczba różnego rodzaju atrakcji sprawia, że rodacy chyba najchętniej wybierają Tatry na narty czy snowboard. Trudno się im dziwić, ten kierunek jest przecież popularny od dawna. Coraz więcej sympatii zyskują również Pieniny, czy mniejsze góry – Stołowe. Niewątpliwym liderem wzrostu popularności podczas zimowych wakacji są jednakże Bieszczady. Okolice Wetliny, Ustrzyk przeżywają niesamowite oblężenie w trakcie zimy i jest to zrozumiałe ze względu na wyjątkowość tych gór i niesamowicie piękne widoki i klimat.

Z kolei jeśli chodzi o zagranicę to sporą popularność w ostatnim czasie zdobywa Gruzja. Cały czas nie odkryta kraina kusi unikalną gościnnością mieszkańców i ogromnym folklorem. Tanie wyjazdy na narty () jedynie do Gruzji! Nie ma się co dziwić, to w końcu o wiele tańszy kraj niż Polska, a w związku z tym, że jest możliwość lotu tam tanimi połączeniami z Katowic oraz Warszawy, to coraz więcej Polaków decyduje się na tego typu formę spędzania wolnego czasu nie tylko w trakcie lata lecz również zimą.

Gruzja ma coraz lepsze zaplecze narciarskie i należy o tym pamiętać. Nie musimy brać nawet swojego sprzętu, tam można wszystko wypożyczyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Należy też zaznaczyć, iż cały czas wielu Polaków wybiera Alpy, wybiera takie kraje jak Niemcy, Włochy lub Francja. Tam na pewno najlepsza jest jakość stoków i całe zaplecze narciarskie lecz niestety trzeba się liczyć z pokaźnymi wydatkami, dlatego na wyjazdy w tamte strony świata mogą sobie pozwolić jedynie osoby z naprawdę grubym portfelem.
© 2024 Blog muzyczny, porady dla fanów muzyki - manowar.pl | WordPress Theme: Annina Free by CrestaProject.